Klacht: Bezorging

Maria van Veen op 08 oktober 2025 over Het Parool in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Het Parool
Status Open
Datum 8 oktober 2025

Een abonnee van Het Parool heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant, met name op meerdere dagen in oktober en september. Ondanks beloftes over latere bezorging is de krant niet ontvangen, wat leidt tot overweging om het abonnement op te zeggen. Daarnaast wordt de klantenservice als onpersoonlijk ervaren, waardoor contact met een medewerker moeilijk is.

Mijn Klacht:

Deze week heb ik al drie dagen op rij het Parool niet ontvangen: maandag 6 oktober, dinsdag 7 oktober en woensdag 8 oktober. Ook vrijdag 3 oktober ontving ik GEEN Parool. Op een van deze dagen is aangegeven dat het Parool later op de dag in mijn brievenbus zou liggen maar dat is niet waar. Tijdens mijn vakantie in september heb ik het Parool laten doorsturen. Ook in de maand september is het Parool diverse malen niet bezorgd. Ik denk dat ik maar ga stoppen met het Parool omdat de bezorging al langere tijd heel onbetrouwbaar is geworden. Bovendien kan ik op geen enkele manier een medewerker van de Klantenservice hierover spreken. Het is totaal onpersoonlijk geworden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat de krant dagelijks wordt bezorgd en als het niet voor 07.00 uur lukt dan later op de dag maar dat laatste gebeurt gewoon niet.

Bovendien stel ik het persoonlijk contact op prijs indien een goede service NIET kan worden geboden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Het Parool
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Het Parool

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 maanden geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Het Parool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Maria van Veen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM