Klacht: Bezorging

Pmak op 08 januari 2022 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 8 januari 2022

Een abonnee van de Volkskrant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bezorging van de krant, met minstens tien gemiste leveringen in de afgelopen zes maanden. Daarnaast ontving de abonnee op 8 januari geen krant en op de dag ervoor geen bijlage, ondanks dat de bezorger hen wel wist te vinden voor een nieuwjaarsgroet.

Mijn Klacht:

Afgelopen half jaar is het minstens 10 x voortgekomen dat we geen krant bezorgd hebben gekregen. De krantenbezorger wist ons wel te vinden voor de oud en nieuw groet.
Vandaag weer geen krant (8/1) en gisteren ook al geen bijlage.
Wat is hier aan de hand?

Gewenste Oplossing:

Dat de krant weer iedere dag wordt bezorgd

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Pmak
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM