Klacht: bezorging

joop75 op 23 juli 2016 over Algemeen Dagblad in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 23 juli 2016

Op zaterdag 23 juli heeft de klager, Joop Duimel, geen krant ontvangen van het Algemeen Dagblad, wat hij als zeer vervelend ervaart. Hij geeft aan dat de bezorging normaal gesproken goed verloopt, maar deze keer niet. De klager benadrukt dat hij graag de zaterdagkrant wil ontvangen.

Mijn Klacht:

vandaag zaterdag 23 juli geen krant ontvangen dat is verschrikkelijk om op zaterdaggeen krant te ontvangen het is altijd prima gegaan maar vandaag dus niet wij willen wel de zaterdagkrant ontvangen gr joop duimel boschovenseweg 50 baarle Nassau 5111XJ

Gewenste Oplossing:

elke dag tevreden dus daarom missen wij de krant zo

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Algemeen Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Algemeen Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM