Klacht: Betalingsachterstand wegens trage klantenservice

Bionda1963 op 23 mei 2022 over Parkmobile in de categorie Parkeren

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Parkmobile
Categorie Parkeren
Status Open
Datum 23 mei 2022

Een klant heeft via de Parkmobile-app een parkeerplaats gereserveerd, maar ondervond problemen door een storing bij T-Mobile, waardoor hij niet kon inparkeren. Na contact met de klantenservice bleek dat een terugbetaling voor de extra kosten niet mogelijk was, hoewel er uit coulance €1,95 op zijn account werd bijgeschreven voor toekomstig gebruik.

Mijn Klacht:

Via Parkmobile app plek gereserveerd op bepaalde datum. Bij terugkomst blijkt er (na lang bellen overal heen) een T-mobile storing te zijn. Oplossing: u moet blijven wachten tot ze dit handmatig komen oplossen (het is half 10 ’s avonds centrum Utrecht)! Dame kon niet zeggen hoe lang dit ging duren. Kon wel huilen! Gelukkig was het hotel waar de parkeerplaats was, zo vriendelijk de poort te openen. Gelukkig nog vertrouwen.

Helaas door al dit gedoe was mijn geplande tijd die ik betaald van tevoren, langer geworden waardoor ik nog een narekening zou krijgen. Hierover contact gehad met de klantenservice omdat ik het gecrediteerd wilde hebben. Nee, dat kon niet meer. Uit coulance wel €1,95 op mijn account bijgeschreven zodat ik dit in de toekomst kan gebruiken.

Ik had voor 2 dagen later eenzelfde plek gereserveerd maar door deze ervaring wilde ik deze afzeggen. Dat zou moeten kunnen tot 24 uur van tevoren. Ik heb dit netjes gemeld. Via de app kon het namelijk niet. Helaas kwam de reactie van de klantenservice vreselijk laat. Volgens hun kon ik alleen afzeggen via de app. 07 april mail gestuurd, 6 mei een reactie hierop!
Zij kan niets crediteren (incasso was namelijk €10,83) maar zij kon het als tegoed bijschrijven (€11,08 hoe zij aan dat bedrag komt?)

In de tussentijd krijg ik een SMS dat mijn parkeeractie van de eerste keer nog open staat.

Ik meld alles wederom bij de klantenservice. Om de dag forward ik mijn email zonder reactie.

Krijg ik ineens een maandoverzicht dat ik €13,58 zou moeten betalen. Dit zou vis automatisch incasso gaan. Deze heb ik gestorneerd. Ik heb alles op een rijtje gezet voor de klantenservice. Alle screenshots etc eraan toegevoegd. Niets hoor ik. Het is ontvangen maar een reactie blijft uit.

Gewenste Oplossing:

1. Ik €10,83 plus €1,95 gecrediteerd krijg op.mijn bankrekening. Tegoed heb ik niets aan, ik gebruik dit nooit meer!
2. Mijn zogenaamde openstaande bedrag van €13,58 weggeschreven wordt. Ik heb geen betalingsachterstand!

Alle klachten die gemeld zijn door Bionda1963
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM