Klacht: Bestelling niet ontvangen

[email protected] op 06 juli 2015 over Labelfriends.nl in de categorie Drukwerk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Drukwerk
Status Open
Datum 6 juli 2015

Een klant van Labelfriends.nl heeft op 26 juni een e-mail ontvangen dat zijn bestelling onderweg was, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Na contact op 1 juli, waarin werd aangegeven dat er een zak was blijven staan, is er nog steeds geen levering op 6 juli. Bovendien wordt de telefoon niet opgenomen.

Mijn Klacht:

Vrijdag 26/06 mail ontvangen dat bestelling onderweg was. Woensdag 1/7 gebeld, dat ik nog steeds niets binnen had. Er was een zak blijven staan en ik zou het spoedig ontvangen. Vandaag 6/7 nog steeds niets ontvangen. Telefoon wordt ook niet opgenomen.

Gewenste Oplossing:

Bij ontvangst bestellig of geld retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Labelfriends.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Labelfriends.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM