Klacht: Bestelling geplaatst maar nog steeds geen producten

Tecnoboy op 05 september 2012 over onlinesunshop.com in de categorie Internetshops - Cosmetica en verzorging

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 6 september 2012
Reactie van het bedrijf:

Beste , Het spijt ons dit te horen. Wij adviseren even contact op te nemen met de klantenservice via [email protected]. Uw mail wordt binnen 24 uur beantwoord. Met vriendelijke groet, Online Sun Shop

Status Opgelost
Datum 5 september 2012

Een klant van onlinesunshop.com heeft een bestelling geplaatst die binnen twee dagen geleverd zou worden, maar na een maand nog steeds niet is aangekomen. Ondanks een eerdere reactie van het bedrijf dat de levering eind volgende week zou plaatsvinden, heeft de klant nog steeds geen producten ontvangen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De bestelling zo binnen 2 dagen geleverd worden maar niets ontvangen mail gestuurd ook mail terug gehad dat ze het eind van de volgende week geleverd zouden worden.
zijn nu een maand verder en heb nog niets ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Producten geleverd.
Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door onlinesunshop.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat onlinesunshop.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

onlinesunshop.com

Heeft op 06 september 2012 om 16:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste ,

Het spijt ons dit te horen.
Wij adviseren even contact op te nemen met de klantenservice via [email protected].
Uw mail wordt binnen 24 uur beantwoord.

Met vriendelijke groet,

Online Sun Shop

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten