Klacht: bestelling betaald, nooit ontvangen

ans stegeman op 21 januari 2021 over Ventur in de categorie Websites - Korting, voordeeltjes en aanbiedingen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ventur
Status Open
Datum 21 januari 2021

Een klant heeft in november 2020 een dobbelspel besteld en betaald voor 29,95 euro, maar heeft dit nooit ontvangen. In plaats daarvan ontving hij een ongewenst houten spelletje uit Duitsland. Ondanks het versturen van twee e-mails heeft de klant geen reactie ontvangen van het bedrijf.

Mijn Klacht:

in november 2020 een dobbelspel besteld en betaald voor 29.95 euro, maar na een bevestiging via de mail deze nooit ontvangen. Wel kwam er uit Duitsland een klein houten spelletje binnen, die ik nooit besteld heb.
Na 2 mails gestuurd te hebben, geen reactie gekregen. Na wat googelen deze site gevonden en bij deze een klacht ingediend.

Gewenste Oplossing:

als ik bestelde en betaalde artikelen ook daadwerkelijk ontvang, anders geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ventur

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ventur nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ans stegeman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM