Klacht: Bestelling

Soraida cornecion op 01 juli 2019 over JDsports in de categorie Sportwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf JDsports
Categorie Sportwinkel
Status Open
Datum 1 juli 2019

Een klant van JD Sports heeft een bestelling geplaatst die binnen 4-6 dagen geleverd zou worden. Na een week ontving de klant echter een e-mail dat de bestelling was geretourneerd, terwijl alles op voorraad was en de verwachte leverdatum op de website stond. De klant is teleurgesteld over deze gang van zaken.

Mijn Klacht:

Ik heb een week geleden een bestelling geplaats alles was op vooraad en zou binnen 4-6 dagen binnen zijn prima ik wachten op de site stond dat het i juli bezorgd werd en nu krijg ik vandaag een mail dat het geretouneerd is en dat ze bestelling weer terug hebben gekregen vind dit een hele slechte zaak

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn producten alsnog krijg en ze met een leuke oplossing komen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over JDsports

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over JDsports nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Soraida cornecion
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM