Klacht: Besteld vinyl niet ontvangen

Saskia83 op 08 mei 2018 over Cameo Nederland in de categorie Drukkerij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Drukkerij
Status Open
Datum 8 mei 2018

Een klant heeft op 6 maart vinyl besteld voor 22 euro, met verzendkosten van 28,95 euro, maar heeft de bestelling nooit ontvangen. Ondanks herhaalde e-mails en het aanmaken van verschillende tickets op de website, heeft de klant geen reactie ontvangen. De klant heeft inmiddels aangifte gedaan, aangezien dit een ongebruikelijke ervaring is na eerdere succesvolle bestellingen.

Mijn Klacht:

Op 6 maart voor 22 euro vinyl besteld met verzenden voor 28,95.
Nooit mijn bestellingen ontvangen en verschillende keren gemaild geen reactie ook verschillende tickets aangemaakt op de website. Ook zonder resultaat.
Nu aangifte gedaan.
Ik heb heel vaak besteld en altijd alles gekregen. Ik vind dit erg raar.

Gewenste Oplossing:

Als ik de goederen of het geld terug krijg

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Cameo Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Cameo Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM