Klacht: Beslagvrije voet

Williamwolf op 08 november 2017 over De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp in de categorie Incassobureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Incassobureaus
Status Open
Datum 8 november 2017

Een consument heeft een loonbeslag lopen via De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders en ervaart problemen met de hoogte van het beslagvrije voet. Ondanks verzoeken om dit te verhogen, weigert het bedrijf mee te werken, terwijl de consument aangeeft dat andere instanties bevestigen dat een verhoging mogelijk is.

Mijn Klacht:

Ik heb een loonbeslag via dit bedrijf lopen. Echter kan ik niet rondkomen van de hoogte van het beslagvrije voet. Zij zijn niet bereid mee te werken om dit te verhogen ondanks ik via DAS rechtsbijstand te horen heb gekregen dat zij dit wel moeten. Ik heb ook via de Rijksoverheid en andere sites een berekening laten maken en daarbij komen steeds hogere bedragen uit wat ik moet over houden.

Gewenste Oplossing:

Als mijn beslagvrije voet op een normale en menselijke manier wordt berekend. Mijn beslagvrije voet is nu 855 euro maar mijn huur en zorgverzekering is al 833 euro. Ook moet ik alimentatie en andere schulden betalen, maar daar willen ze niet naar kijken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar De Best en Partners Gerechtsdeurwaarders Hoofddorp over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM