Klacht: zorgtoeslag 2012 kost belastingen meer dan jaar in 2014 pas uitbetalen…..

henk van gent op 24 september 2013 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 24 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De belastingen zorgtoeslag 2012 is keurig voor de sluittermijn van 1 september voor dit jaar alsnog ingediend.
Navraag heeft geleerd dat je dan meer dan een jaar moet wachten. De toegezegde zorgtoeslag van mijn 2 kinderen is 2 maal 880 euro totaal 1760 euro. En betaalde dit als ouders voor hen. Omdat deze knullen gewoon nog op school zitten en via hun digi D aangevraagd dien te worden. Wij als ouders hebben dit geld hard nodig. Maar de belastingen zeggen dat het geld zeker pas volgend jaar verwacht kan worden. Dus ergens ruim een jaar later. Rechtmatige teruggave van 2012 pas in 2014 gaan betalen. Want ze hebben hier geen tijd voor. Weet de belastingdienst niet hoeveel geld dit voor een gezin is

Ons gezin inkomen is maar een invalide uitkering wao Voor ons is 2000 euro netto en dan een jaar wachten te lang is te veel geld,noodzakelijk We kunnen anders de zorg voor onze kinderen en onszelf niet meer op tijd voldoen. En geven dit als reden aan de zorginstantie door. Maar die zeggen dat ze daar niets aan kunnen doen. Wat nu.. Extra schulden maken. Voor niets. Terwijl de belastingen weet dat je hier gewoon echt op zit te wachten. Wat is hier toch mis.

Gewenste Oplossing:

Direct oplossen en zorgen dat rechtmatige zorgtoeslag z.s.m. volledig wordt uitbetaald. Want aan opmerkingen dat dit jaar het er niet meer van zal komen. Is dat nu een juiste zorg voor mensen met rechtmatige zorgtoeslag.... !!
nkomen gezin uitkering En is te veel geld wat noodzakelijk We kunnen anders de zorg voor onze kinderen en onszelf niet meer op tijd voldoen. En geven dit als reden aan de zorginstantie door
Volgens de belastingen hebben ze niet alle gegevens. Dit is flauwe kul. Want de aangifte is al een half jaar bij ze binnen. Dat MOET wel op tijd binnen zijn....

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM