Klacht: Wegenbelasing kan niet via automatische incasso

Maria Morman op 04 maart 2014 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 4 maart 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb vanaf dec 2013 al automatische incasso aangevraagd voor onze diesel auto ,deze staat ook in het systeem ,schets mijn verbazing dat ik een rekening krijg van €256 om maar even te betalen,meerdere malen gebeld ,ja mevr de incasso hebben we maar staat niet geactiveerd ,fout in ons systeem ,betaal nu maar voor die 3 maanden en hopen dat het over 3 mnd opgelost is,HOPEN???? wat is dit??? activeer die machtiging dan ,nou mevr dat gaat niet.

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als mijn machtiging voor automatisch afschrijven geactiveerd zou worden en er gewoon elke maand afgeschreven word.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM