Mijn Klacht:
Begin oktober opvangtoeslag gewijzigd ivm aanvaarding nieuw werk. Na vele telefoontjes en ergernis over wanneer de betaling weer op gang komt, uiteindelijk gesproken met iemand die wel verstand heeft van zaken en de toezegging gehad dat er op 20-11 de toeslag van okt-nov-dec wordt uitbetaald. 20-11 inderdaad keurig een bedrag ontvangen van de belastingdienst. Top! Echter bij de omschrijving wordt aangegeven dat dit november en december betreft. na narekenen missen we gewoon ook een bedrag van € 701,-!!!!!
Dit is een behoorlijk bedrag voor een gezin waarvan beide ouders net een periode van ww achter de rug hebben en het nodige al hebben moeten voorschieten aan kosten van de opvang omdat anders het werk weer beëindigd moet worden, want ja jonge kids alleen thuis is geen optie!
Al 2x gebeld met belastingtelefoon en 2x kan men niets vertellen vanwege een systeemstoring! Vanwaar dit grote verschil in betaling en wanneer krijgen we dan eindelijk wel waar we recht op hebben zonder hier achter aan te moeten vissen??
Gewenste Oplossing:
Als men mij duidelijk kan uitleggen waar dit verschil zit. Heb een beschikking die aangeeft dat ik recht heb op € 5741,- over 2014 en hiervan is nu € €5040,- uitgekeerd. Tevens staat in de omschrijving ook totaal de toeslag van oktober niet genoemd.
Graag verneem ik waar dit verschil in zit en ontvang ik alsnog zsm het eventuele verschil. Mij was immers al toegezegd dat oktober-november-december uitgekeerd zou worden en dat is dus wederom niet gebeurd.

