Mijn Klacht:
Ik wil graag de voorlopige teruggave stopzetten vanaf nu. Ik moet elk jaar bijbetalen omdat ik vanuit twee instanties geld krijg en deze beide alleen vanaf schaal 1 inhoudingen doen, dus te weinig. Als enige aftrekpost heb ik de hypotheekrente en daarvoor heb ik de voorlopige teruggave. Ik kan alleen de VT stopzetten met terugbetaling van het al uitgekeerde bedrag en dan moet ik maandelijks een voorlopige aanslag betalen! Terwijl als het nu wordt stopgezet ik ongeveer op 0 uitkom aan het einde van het jaar.
Bij telefonisch overleg met de belastingdienst werd me geadviseerd om een voorlopige teruggave in te vullen en dan een beetje te ’spelen’ met de aftrekpost hypotheekrente, om zodoende te proberen om op ongeveer 0 uit te komen…..
Gewenste Oplossing:
Wat is er mis met het direct stopzetten van de voorlopige aanslag omdat zodoende aan het einde van het jaar niets hoeft te worden terugbetaald door de belastingdienst of door mij. Veel te omslachtig op deze manier. Ik laat het nu maar bij wat het is, want misschien vul ik wel iets niet goed in en zit ik daar weer een tijdje mee voordat dit weer opgelost is.

