Klacht: per 1 juli kinderopvangtoeslag aangevraagd, nog niks ontvangen

ab17 op 26 september 2013 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 26 september 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

per 1 juli kinderopvangtoeslag aangevraagd nog niks ontvangen wel 30 x gebeld krijg elke keer wat anders te horen, toen ik aangaf dat ik niet nog een 4de factuur zelf kan betalen kreeg ik als antwoord dat ik alleen maar kan afwachten. Klacht bij de belastingdienst ingediend en vanmiddag bij de ombudsman, nu al €1800,- zelf moeten betalen van de week komt de volgende factuur van €800,- Je word aan je lot overgelaten en moet het zelf maar uitzoeken.

Gewenste Oplossing:

Per direct alle verschuldigde kinderopvangtoeslag storten met een excuus en vergoeding voor alle telefoonkosten en vele uren die hierin zijn gaan zitten en de schofterige manier hoe er met mensen om word gegaan.

P.s. belastingdienst verdiend geen 1 ster, ben niks geholpen, alleen maar in de financiële problemen geholpen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM