Klacht: Onduidelijkheid datum / iets te horen krijgen van belastingteruggave 2015

Mevr. P Bloemsma op 29 juli 2015 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 29 juli 2015

Een gebruiker heeft geen informatie ontvangen over zijn belastingteruggave van 2015 en vraagt zich af of deze correct is verwerkt. Hij wil graag weten wanneer hij de teruggave kan verwachten, bij voorkeur met een indicatie van de maand of week.

Mijn Klacht:

Net als vele, heb ook ik nog niks gehoord van mijn belastingteruggave 2015 of iets gezien op mijn bankrekening. Allereerste zou ik dan ook graag willen weten of het überhaupt goed is verwerkt (Via mijn persoonlijke account staat wel doorgevoerd) en wanneer ik de teruggave dan in principe kan verwachten (tenminste de maand of week?)

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een bevestigingsbrief / mail krijg, dat mijn teruggave is verwerkt of onderweg is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM