Klacht: onbereikbaar

VBF Academies op 02 februari 2018 over Belastingdienst in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 2 februari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben een suppletie ingediend over het jaar 2015 bij de belasintgdienst. Sinds juni 2017 proberen we contact te krijgen met de belastingdienst over de afhandeling hiervan. Wekelijks hebben we contact gehad met een stop van november tot twee weken geleden. Reden hiervoor is: In november was telefonisch bevestigd dat we een bevestiging per brief zouden ontvangen dat de zaak was afgehandeld. We zijn nu 12 weken verder . Als we bellen krijgen we enkel de belastingtelefoon, zij geven aan dat de zaak niet is afgehandeld en kunnen niks anders dan het doorgeven aan het kantoor in Den Haag en melden wederom dat er teruggebeld wordt binnen 24 uur. We zijn inmiddels weer 2 weken verder en bellen om de dag. Na 9 maanden zijn we nog geen steek verder.

Gewenste Oplossing:

Als we een papieren bevestiging hebben ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM