Klacht: Late bezorging

Bloetjes op 22 april 2013 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 22 april 2013

Een belastingbrief die op 25 maart 2013 is verstuurd, kwam pas op 19 april 2013 aan, waardoor de klager slechts vijf dagen had om de betaling te verrichten. Dit leidt tot zorgen over mogelijke boetes als de klager vanwege werk niet thuis is.

Mijn Klacht:

Met de datum 25 mrt 2013 is een belastingbrief verstuurd. Aankomst datum 19 apr 2013. Dit geeft mij 5 dagen de tijd om netjes op tijd te betalen. Mocht ik deze week voor werk niet thuis zijn volgt voor mij een boete. Dat alles door te late bezorging.

Gewenste Oplossing:

Dat ik hierover wordt gebeld met een duidelijk goed onderbouwd antwoord.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM