Klacht: Geen huurslag en geen antwoorden over wanneer wel

keplokken op 28 februari 2014 over Belastingdienst in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 28 februari 2014

Een persoon heeft zijn huurtoeslag voor maart niet ontvangen en heeft herhaaldelijk contact opgenomen met de Belastingdienst. Ondanks beloften dat de toeslag de volgende dag zou worden overgemaakt, bleef deze uit. Tijdens de gesprekken werd aangegeven dat er een storing was, waardoor er geen duidelijkheid kon worden gegeven over wanneer de betaling zou plaatsvinden.

Mijn Klacht:

Heb mijn huurtoeslag over maart niet ontvangen, wel eindeloos gebeld en 4 x contact gemaakt, Eerst werd beloofd ik het de volgende dag zou krijgen, maar heb het niet gekregen. de 24e, 25e en 25e heb ik iedere dag te horen gekregen dat er een storing is waardoor mijn gegevens niet in kunnen worden gezien, en dat er dus geen antwoord is op de vraag wanneer ik iets ontvangen kan

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn toeslag ontvang, of iig hoor wanneer ik dat verwachten kan

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Belastingdienst

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Belastingdienst nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM