Mijn Klacht:
Meerdere malen geprobeerd te bellen met de klantenservice van de belastingdienst maar de ene keer sta je minimaal 10 minuten in de wacht en de andere keer 20 min. Zelfs meegemaakt dat de wachtrij minimaal 30 minuten was. En de melding krijg om het later weer te proberen en de verbinding wordt dan verbroken.
Ik wil graag een regeling treffen over het teveel ontvangen huurtoeslag (volgens de belastingdienst) maar als ik er maar telkens niet doorkom.
Gewenste Oplossing:
Of er nogmaals gekeken kan worden naar de huurtoeslag van 2017 want in mijn optiek had ik recht op huurtoeslag want zat in het eerste helft van het jaar in de ww en toen ik in mei 2017 weer aan het werk ben gegaan hebben jullie een berekening gemaakt over het hele jaar.
En had de huurtoeslag netjes afgemeld in mei 2017 toen ik weer aan het werk ging want ik wist dat ik boven de norm zou zitten voor huurtoeslag.


