Klacht: Belastingteruggave 2015

AA305898 op 14 juli 2016 over Belastingdienst in de categorie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 14 juli 2016

Een klant van de Belastingdienst heeft op 8 maart 2016 aangifte gedaan, maar heeft tot op heden geen belastingteruggave ontvangen, terwijl de partner wel tijdig het bedrag heeft ontvangen. De klant vraagt zich af wanneer de teruggave zal worden gestort en uit zijn onvrede over de lange wachttijd.

Mijn Klacht:

Ik heb op 8 maart 2016 aangifte gedaan. Op 25 juni 2016 kreeg ik bericht van mijn voorlopige teruggave. Tot op heden nog niets gestort op de rekening. Ik heb ook nog is tegelijkertijd de aangifte gedaan met mijn vrouw. Zij heeft het gewoon 1,5 maand geleden al gestort gekregen. Wanneer wordt nou het eea gestort. Dit kan toch niet zo.

Gewenste Oplossing:

als men een bericht stuurt op 25 juni verwacht ik binnen maximaal 1 week ook het geld. We zijn nu 3 weken verder en heb nog steeds niets..

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM