Klacht: factuur voor overeenkomst waarbij verlenging werd gesuggereerd

Michael Aken, van op 13 september 2020 over Bedrijvengigant in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 13 september 2020

Een klant van Bedrijvengigant ontving een telefoontje waarin werd gevraagd naar zijn tevredenheid over de service. Tijdens het gesprek dacht hij met een ander bedrijf te praten en kreeg hij een aanbod voor een kortere looptijd, maar later bleek dat hij met Bedrijvengigant zelf sprak en dat de informatie onjuist was.

Mijn Klacht:

ik ben gebeld met vraag of ik tevreden was over de service. Omdat ik met een ander bedrijf in gesprek was over afwikkeling van plaatsing op een vergelijkbare site dacht ik met een ander bedrijf te spreken.
Ze boden een kortere looptijd aan, dus dacht daarmee met het andere bedrijf afgerond te hebben.

uiteindelijk bleek alles gelogen en bleek dat dit een ander bedrijf is.

Gewenste Oplossing:

Factuur ingetrokken en bevestiging van misleiding.

factuurnr 94200069 datum 20-8-1962 240,79

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bedrijvengigant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Casvdl
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM