Klacht: Bizarre ervaring Basic Fit Bos en Lommerweg

Kuda op 22 juli 2024 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Open
Datum 22 juli 2024

Een lid van Basic Fit Bos en Lommerweg ervaart een bizarre situatie waarin hij herhaaldelijk wordt aangesproken over het dragen van zijn shirt, terwijl hij opmerkt dat vrouwen met alleen een sport-BH geen problemen ondervinden. Hij vindt het onterecht dat het tonen van zijn buikspieren als een probleem wordt gezien en voelt zich onterecht behandeld.

Mijn Klacht:

BIZARRE ERVARING VAN MIJN LEVEN

Vorige week werd ik aangesproken door een collega van de basic-fit Bos en Lommerweg omdat ik mijn shirt half op mijn schouder had hangen en dat mocht dus niet. Ik ga zeker niet hierover liegen, ze hebben mij hierop een aantal keren aangesproken waarop ik telkens hetzelfde antwoord gaf, “ Maar, jullie vinden het geen probleem als vrouwen met alleen een sport BH lopen rond lopen met hun blote buik, schouders en rug”

Maar zodra ik mijn prachtige 6 pack laat zien is dat per direct een issue. Prima, het kan echt aan mijn liggen maar ik loop dagelijks zonder shirt aan en vind dat het geen big issue zal moeten zijn in een sportschool. Maar goed het kan zijn dat ik ongelijk heb, maar als nog wat we daarna is gebeurd is ongelofelijk.

Ten eerster werd er een andere collega bij geroepen. Hij komt vervolgens mij lastig vallen tijdens een set. Ik gaf hem heel netjes een antwoord, dat ik bezig was. Het gesprek kon ook na mijn set of zelfs na mijn training. Maar blijkbaar vond hij dat niet gepast, waarop hij helemaal tekeer ging tegen mij. Schreeuwend vol met agressie. Ik werd er zelfs bang waarop ik aan hem vroeg “ waarom ben jij zo boos?” Zijn antwoord op mijn vraag was, “ Dit is jouw eigen reflectie” heel bizar dit. Ik pakte meteen mijn spullen en heb meteen mijn abonnement opgezegd. Er is nog meer gebeurd maar ik ga niet verder in details.

Op de ochtend van de 22ste Juli, ben ik toch heerlijk gaan trainen aangezien ik nog 3 maanden op mijn contract had. Op dezelfde dag heb ik mijn excuses aangeboden aan de collega van de vorige incident en wij hebben handen geschud. Hij had niks tegen me en vond me een heel relaxte jongen zei hij. Vervolgens werd ik aangesproken door dezelfde collega een tijdje later op dezelfde dag, die mij informeerde dat de Manager graag met mij in gesprek wou.

Ik heb voor de manager in mijn vrije tijd bijna 3 kwartier op een random gesprek gewacht. Achteraf gezien had ik gewoon naar huis moeten gaan want wat er daarna gebeurde was echt van het laagste niveau. Het gesprek begon goed tot dat hij tekeer ging tegen me. Het is zo erg geweest dat hij stem ging verhogen en zelfs heel agressief van zijn stoel opstond met als vraag “ Wat wil je gaan doen dan?” Ik dacht dat ik een gesprek was met de manager van de basic fit, niet mer een straat jongen die graag zijn ballen willen laten zien. Hij probeerde mij letterlijk uit te dagen tot ik iets deed. Hoe gek moet je zijn als een bedrijf om dit soort mensen toe te laten. Het gaat om een shirt. Heel kinderachtig en super onprofessioneel. Ik heb zelfs in diverse sportscholen gewerkt maar dit gedrag ben ik nooit tegengekomen. Als jullie op zoek zijn naar een veilige sportschool, dan is dit het niet. Waar is de liefde en begrip gebleven. Mensen kunnen tegenwoordig niet meer normaal praten. Alles moet altijd draaien om wie de grootste ballen heeft en wie het meeste autoriteit heeft. BELACHELIJK EN ECHT OM TE SCHAMEN.

Gewenste Oplossing:

Moeilijk om hierop een antwoord op te geven

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Kuda
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM