Klacht: Babyvoeding Jumbo niet te verkrijgen

J vd K op 26 april 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 april 2020

Een klant heeft problemen met de beschikbaarheid van Jumbo's eigen merk babyvoeding, die al weken niet te verkrijgen is. Ondanks beloften op Facebook dat het product in week 16 weer in de schappen zou liggen, is het nu bijna week 18 en is er nog steeds geen levering. De manager heeft bevestigd dat het niet mogelijk is om de voeding te bestellen en heeft het probleem doorgegeven aan zijn superieuren, wat de klant als te laat beschouwt, vooral omdat haar kind allergisch is voor andere merken.

Mijn Klacht:

Jumbo eigen merk Babyvoeding is al WEKEN niet tr verkrijgen..
Op FB ( Jumbo ) melden ze dat ze er alles aan doen en dat het week 16 weer in de winkel ligt..
We zitten ondertussen bijna in week 18 en NOGSTEEDS niks..
De manager heeft zelfs toegegeven dat men het niet KAN bestellen en heeft dit nu neergelegd bij zijn meerdere ( als je het mij vraagt VEELSTE laat )
Mijn kleine is allergies voor alle andere voedingen ( doordat Jumbo niet leverd, al diverse andere geprobeerd )

Gewenste Oplossing:

als Babyvoeding Jumbo eigen merk ( zuigenlingenvoeding 0-6 mnd ) weer leverbaar is.
En een gebaar richting gedupeerden zou mooi zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J vd K
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer