Mijn Klacht:
Ik heb op 3 mei jl een dr brown fles incl speen 1 speen 2 en speen 3 besteld. Omdat bij levering bleek dat ik de verkeerde had besteld (mijn fout). Ik wilde het retour zenden maar er bleek geen retour formulier in te zitten. Ik heb toen een brief en beschrijving incl gegevens van mij aan het pakketje toegevoegd en op 11 mei de zending retour gestuurd.
Helaas heb ik nooit het bedrag van 30,96 retour op mijn rekening gezien. Nu gaat dit “maar” om 30 euro, maar ik heb er we spijt van dat ik het retour heb gezonden, dan had ik het zelf wel weer kunnen verkopen….
Gewenste Oplossing:
Ik hoop dat dit bovenstaande zou kunnen worden opgelost. Heb al een mail naar het bedrijf gestoord maar zelfs dan nul respons....Ik hoop dat er een oplossing voor komt


