Klacht: Factuur valt drie maal zo hoog uit als begroot is van te voren

Es123 op 15 oktober 2018 over Avis Budget Group in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Avis Budget Group has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 15 oktober 2018

Een klant van Avis Budget Group heeft een klacht ingediend over een factuur die drie keer zo hoog was als oorspronkelijk begroot voor een huurauto in Canada. Ondanks het gebruik van een overheidskorting en herhaaldelijk contact met de klantenservice, ontving de klant geen duidelijke uitleg of reactie op de e-mails.

Mijn Klacht:

Ik heb twee klachten:
1. Half juni ben ik teruggekomen van een rondreis door Canada en tot onze schrik viel de factuur van de Avis huurauto DRIE maal zo hoog uit als van te voren was begroot. Voor tien dagen autohuur bedroeg het totale bedrag CAD 1.910,91.
En dat terwijl deze auto was gehuurd met een overheidskorting nota bene; ik reisde samen met een Canadese vriendin die voor de Canadese Government werkt en daardoor krijgt zij een behoorlijke korting voor autohuur bij Avis.

2. Meteen daarna heb ik contact gehad met de customerservice van Avis; ik heb ze gemaild en gebeld om uitleg te krijgen over deze exorbitant hoge factuur. Op mijn emails kreeg ik totaal geen reactie en op mijn telefoontjes kreeg ik enkel toezeggingen; ‘Men ging er achteraan om het uit te zoeken’ en ‘binnen een paar dagen krijgt u bericht terug’. Maar ik heb NOOIT bericht terug gehad…

Ongelofelijk, wat een belabberde customer service!! Het is lang geleden dat ik met een bedrijf te maken heb gehad, waarbij dit zó beneden alle peil was… Het is in een woord SCHANDALIG en ONBESCHOFT!

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik een plausibele verklaring krijg waarom deze autohuur drie keer zo hoog is uitgevallen dan begroot van te voren. Maar die krijg ik niet, want dit bedrag is echt veels te hoog, dit klopt gewoonweg niet!

Daarnaast ben ik heel benieuwd waarom customer service van Avis mij stelselmatig 4 maanden lang heeft genegeerd. Wel zaken toezeggen, maar GEEN ACTIE ondernemen... Wat een vreselijk lomp bedrijf!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Avis Budget Group over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM