Klacht: SUPER SNEL UITLOGGEN AUB

[email protected] op 23 maart 2020 over AVG Nederland in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 23 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

WAAROM Wordt ik om de 3 a 4 seconden er aan herinnerd dat ik mijn pc moet scannen, ter wel er staat geschreven dat de bedreiging onschadelijk is gemaakt, URL_Blacklist, krijg ik om de 3 a 4 seconden te lezen, En Daar ben ik nu helemaal klaar me, daarom wil ik zo snel mogelijk uitloggen, want ik kan gewoon weg niet meer op een vatsoenlijke manier internetten, , omdat ik er steeds aan herinnerd wordt om mijn pc te scannen,
Drukker met scannen, dan internetten, Internet security, AVG? laat mij niet lachen Waarde loos Volkomen waarde loos, Moet de gebruiker de pc zelf beschemen, en jullie zitten er dus alleen maar voor de CENTJES, En Meer is het NIET, WALGELIJK Echt WALGELIJK, Ik zou zeggen doe er wat mee,

Gewenste Oplossing:

Ik ben niet te vreden , want ik walg van julie servis, walgelijk, WANT DIT KRIJG ik van jullie te lezen, DREIGING ONSCHADELIJK GEMAAKT, UW Conputer nu scannen, en dat om de 3 a 4 seconden WALGELIJK, Servis noemen jullie dat WAlgelijk!!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over AVG Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over AVG Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM