Klacht: onterechte automatische afschrijving AVG

Peterpan31 op 11 september 2020 over AVG Nederland in de categorie Software

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Software
Status Open
Datum 11 september 2020

Een klant van AVG Nederland heeft onterecht een automatische afschrijving van zijn creditcard ontvangen voor AVG-virusbescherming, terwijl hij al jaren een iMac gebruikt en geen behoefte heeft aan deze bescherming. Bovendien ervaart de klant grote moeilijkheden bij het verkrijgen van contact met AVG.

Mijn Klacht:

Er heeft een automatische afschrijving plaatsgevonden van mijn creditcard dit zou een avg virus bescherming moeten zijn .ik maak al jaren gebruik van een i mac en heb geen behoefte aan wat voor avg bescherming ook.
Nu blijkt dat het enorm moeilijk is contact te krijgen met AVG.

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als het onterecht afgeschreven bedrag terug wordt gestort.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM