Klacht: Automatische week sms

ZWET op 04 februari 2015 over Elephant telecommunication Ltd. in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 4 februari 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Iedere zaterdagavond ontvang ik al geruime tijd een sms vanuit d2mobile.com, volgens KPN achtergrond informatie afkomstig van hety bedrijf Elephant Telecommuniation Ltd gevestigd op Curacao !!

Gewenste Oplossing:

Aangezien ik nooit om deze langdurige service heb gevraagd en ook nooit een abonnement of iets dergelijks heb aangevraagd wil ik de gemaakte kosten proberen te verhalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Elephant telecommunication Ltd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Elephant telecommunication Ltd. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie