Mijn Klacht:
De laptop is op 12.09.2015 aangeschaft. Vrij snel kregen we problemen met de wifi. Contact gehad met het bedrijf waar het gekocht is. Fabrieksinstellingen terugzetten. Dit heeft niet geholpen. Omdat het steeds vaker voorkwam, dat de wifi het niet deed, hebben we in januari contact gehad met Asus. We hebben ervoor gekozen om rechtstreeks contact op te nemen, omdat zij kosteloos de laptop ophalen. Het bedrijf waar wij de laptop gekocht hebben, zit in de Achterhoek en voor ons geen optie om het daarnaartoe te brengen.
Na reparatie was het probleem niet verholpen, dus moest de laptop wederom retour gestuurd worden. Nu gooit Asus het op een software probleem en moeten wij betalen. Zie bijlage voor de mailconversatie
Gewenste Oplossing:
Ze hebben de oude instellingen teruggezet. Nu ben ik dus de gratis update Windows 10 kwijt en moet betalen voor reparatie.
De laptop is ook in de eerste week bij aankomst niet nagekeken. Nu dus al 3,5 week de laptop kwijt, terwijl wij deze zakelijk gebruiken.


