Klacht: Kwaliteit van het product en de klantenservice

Tatiana1963 op 01 februari 2019 over Asus in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Asus
Status Nieuwe klacht
Datum 1 februari 2019

Een consument heeft in december 2018 een Asus laptop gekocht, maar na tien dagen was de dc jack defect. Asus weigerde garantie te bieden vanwege vermeende fysieke schade en bood een dure reparatie aan, terwijl het onderdeel voor andere modellen goedkoop verkrijgbaar is. De klant ervaart de situatie als oplichterij en is ontevreden over de klantenservice, die niet in staat was om te helpen.

Mijn Klacht:

29 .12.2018 laptop gekocht bij bol.com van Asus model FX504GD. (ong. 1000 euro). Na 10 dagen gebruik was de dc jack kapot (de ingengspoort voor de oplader). De meest voorkomende schade bij een laptop, beweert gemiddelde reparateur. Naar asus gestuurd. Geen garantie: fisieke schade (twee gebruikssporen rondom de oplaadpunt). Reparatie door asus aangeboden, kosten – 917 euro. ). Losse onderdeel voor andere asus modellen kost tussen 2 en 20 euro. Voor deze model – nergens te verkrijgen. Al twee gerenomeerde zaken doorgelopen – geen hulp gekregen. Klantenservice weet zelfs niet de nummer van het onderdeel. Het is puur oplichterij. Erken dan de technische fout!

Gewenste Oplossing:

Stuur me dit onderdeel, als het nodig is - van de hoofdkantoor.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Asus

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Asus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM