Klacht: afwijzing garantie en hoge reperatiekosten

Mo Coban op 25 november 2014 over Asus in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Asus
Status Nieuwe klacht
Datum 25 november 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In maart 2014 heb ik mijn Asus memo pad 10 ontvangen. Sinds september 2014 is de oplaadaansluiting van de tablet defect. Ik heb de tablet opegstuurd naar Asus. Zij geven zonder een opgaaf van reden aan dat het manakement niet binnen de garantie valt en of ik € 160 wil betalen voor de reperatiekosten! De tablet heb ik altijd onder normale omstandigheden gebruikt. Hierdoor heb ik recht op de garantie

Gewenste Oplossing:

Als de tablet conform garantie gerepareerd is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Asus

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Asus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM