Klacht: Artikel niet ontvangen

tonb op 02 juli 2020 over Wish in de categorie Internetshops - Gadgets

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Wish
Status Open
Datum 2 juli 2020

Een klant heeft meer dan een maand geleden een infrarode thermometer besteld, maar ontving in plaats daarvan alleen mondkapjes. Volgens de status van de bestelling is alles bezorgd, maar de klant vraagt zich af waarom de thermometer niet is ontvangen en ervaart moeilijkheden bij het bereiken van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik had meer als een maand geleden een infrarode thermometer besteld wat ik kreeg waren alleen mondkapjes en volgens mijn status is alles bezorgd.Dit bedrijf is ook erg moeilijk te bereiken.Ik vraag mij af waarom ik de thermometer niet ontvangen heb.Mogelijk dat U daar achter komt.Bijvoorbaat dank

Gewenste Oplossing:

Als ik het betreffende artikel ontvangen heb

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Wish

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Wish nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door tonb
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM