Mijn Klacht:
Beste Arriva,
Op 3 november jl. wilde ik de trein van Leeuwarden naar Groningen pakken. Ik heb die dag mijn OV-chipkaart opgeladen met 20 euro voor deze rit. Ik had haast en zag een NS trein staan op perron 5b, rende erheen en checkte me in bij de NS. Ik kwam erachter dat dit niet de juiste trein was en dat ik op perron 5a moest zijn. Erg blij was ik toen ik eindelijk zat.
Helaas bedacht ik me toen de conductrice langskwam dat de trein waar ik in zat een Arriva trein was. Ik was dus verkeerd ingecheckt, maar met compleet goede bedoeling, zoals normaal gesproken te zien zou moeten zijn door de conductrice. Vreemd genoeg zag de conductrice helemaal niks op haar apparaat staan, terwijl ze zei dat ze normaal gesproken zou moeten kunnen zien dat ik bij de NS ben ingecheckt. Ze heeft me toen een boete gegeven omdat ik net zo goed een lulverhaal kan hebben opgehangen, wat ik begrijp.
Maar omdat ik wist dat ik dit compleet per ongeluk gedaan heb ben ik wel naar de klantenbalie gegaan. De mevrouw daar zei dat ik dit verhaal het beste kon opsturen naar jullie zodat ik mijn geld terug kreeg en dat heb ik gedaan.
Wat ik heel erg jammer vind, is dat jullie mijn verzoek de prullenbak in hebben gegooid. Door verschillende omstandigheden (een perron met 2 verschillende vervoerders, een defect scanapparaat, haast) heb ik nu een boete gekregen, terwijl ik compleet goede bedoelingen had, zoals te zien aan het bonnetje dat ik jullie opgestuurd heb. Ik snap dat jullie je nu verschuilen achter het feit dat ik niet letterlijk een geldig vervoersbewijs had. Echter hebben jullie in je oordeel totaal niet meegenomen dat de conductrice een defect scanapparaat mee had en dat vind ik erg kwalijk.
Ik hoop dat jullie snappen dat ik graag mijn geld (35 euro) terug zie, vooral omdat het ook door jullie defecte apparatuur komt.
Vriendelijke groet,
Karel
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden wanneer ik mijn geld (35 euro) terug zie.

