Mijn Klacht:
Zaterdagavond werd ik in drachten bij het v. Knobelsdorffplein afgezet om de bus van drachten naar Groningen van 21.10uur te halen. De bus stond klaar en ik rende richting bus. Vlak voor ik bij de halte kwam reed hij weg en ik heb met gebaren duidelijk gemaakt dat ik nog mee wilde rijden. In mijn ogen was het onmogelijk voor de chauffeur om mij te missen. Vervolgens moest de chauffeur wat hen voor de rotonde om van het busstation weg te rijden. Ik rende verder en stond naast de deur van de bus en had oogcontact met de chauffeur. Ik maakte met gebaren duidelijk dat ik nog graag meewilde. De reactie van de chauffeur was hoofdschudden en een straal gas. Weg was hij, mij vol verbazing achterlatend.
Ik heb vervolgens een half uur moeten wachten op de volgende bus.
Gewenste Oplossing:
Op het moment van schrijven ben ik echt nog ontzettend boos. De arrogantie om willens en wetens een klant te laten staan puur omdat je daar zin in hebt kan ik me alleen voorstellen in een of ander corrupt land, maar niet in Nederland. In een tijd dat veel kranten schrijven over agressie naar personeel in bus en trein had ik nu ook de neiging om mijn recht te gaan halen. Ik zou graag zien dat de desbetreffende chauffeur op zijn gedrag worst aangesproken en dat hij beseft dat hij het gezicht is van arriva. Dat hij beseft dat zijn gedrag onprofessioneel en asociaal is. Als werkgever zou ik niet blij zijn met zulk personeel.
Ik hoop dat met deze klacht de chauffeur wordt gewezen op zijn gedrag en dat frustraties van klanten in de toekomst niet meer voor hoeven te komen.
Wel zou ik graag op de hoogte gehouden worden wat arriva hiermee gaat doen.

