Klacht: Normen en waarden

Ook op 16 december 2014 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Gevraagd om het lijnnummer van de bus, zodat ik hier intern melding van kan maken en de betreffende chauffeuse hier op aangesproken kan worden.

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 16 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

vrijdag 12 dec stond ik bij het busstation te wachten kwam een een bus naar leiden aanrijden de chauffeuse deed het raam open ( dacht even dat ze iets wilde zeggen)maar spuug zo haar kauwgom uit ik vond het zo ordinair gedrag dat ik dit even wilde melden het was de bus van 10.45 u

Gewenste Oplossing:

Vind de chauffeurs altijd correct en vriendelijk maar dit leek nergens naar

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arriva nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Bedankt voor je bericht. Hier kan ik kort over zijn: Ik ben het volledig met je eens en wil hier graag in de regio melding van maken. Weet je nog welke buslijn het was? Met vriendelijke groet, ^DK, Webcareteam

Arriva

Heeft op 21 december 2014 om 21:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gevraagd om het lijnnummer van de bus, zodat ik hier intern melding van kan maken en de betreffende chauffeuse hier op aangesproken kan worden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten