Mijn Klacht:
Beste LH,
Nog steeds hetzelfde antwoord vanuit jullie organisatie. Behoorlijk teleurgesteld, want het gaat niet om tientjes. Ik hoorde dat er bij de NS een soort van een eenmalige restitutie is voor dit soort situaties (b.v. bij het vergeten uit te checken). M.a.w. het kan wel.
Nogmaals het verzoek om de losseritten bedragen terug te storten.
Groeten,
Peter
Reactie Arriva 13/4/2016:
Beste Peter,
Niet leuk om te lezen dat je extra geld hebt moeten betalen omdat je bent vergeten om je abonnement te activeren. Ik kan me goed voorstellen dat je hiervan baalt.
Helaas kan ik langs deze weg ook niks voor je betekenen. Als mijn collega’s van de afdeling klantenservice hebben aangegeven dat er geen restitutie wordt gegeven, omdat Arriva niet verantwoordelijk is voor het niet activeren van het abonnement, kan ik daar niks aan veranderen.
Excuses dat ik je niet verder kan helpen.
Met vriendelijke groet,
^LH
Arriva Webcareteam
Klacht 13/4/2016:
Sinds begin januari reis ik na een lange tijd van autogebruik weer met het OV (Arriva). Het was even puzzelen met de OV kaart en het koppelen van het abonnement van Arriva, maar uiteindelijk is het gelukt.
Helaas bij de tweede maand (verlengen van het abonnement) ging het inchecken goed (had op mijn OV automatisch incasseren ingeschakeld), alleen had ik niet mijn abonnement geactiveerd. Maw ik heb dus, zonder daar erg in te hebben, losse kaartjes gekocht (totaal 200 euro).
Ik kwam er dus aan het einde van de maand achter en een medewerker van Arriva vertelde mij om restitutie aan te vragen en mijn abonnement alsnog te activeren.
Zo gezegd zo gedaan, echter ik krijg uiteindelijk geen restitutie.
Reden: Arriva is niet verantwoordelijk voor het niet activeren van het abonnement. Dus betaal ik ook nog een keer het gehele abonnement.
Via de klantenservice kom ik niet verder, dus wellicht op deze manier.
Gewenste Oplossing
Het terugstorten van de kosten voor de losse rittenprijs.
Extra informatie
KLS/W.B./1225
Gewenste Oplossing:
Restitutie losse ritten bedragen.


