Klacht: materieel almelo-marienberg

ikke34 op 15 december 2014 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Gereageerd op de klacht en excuses aangeboden voor de ongemakken. ^MF

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 15 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door het slechte materieel vallen er heel veel ritten uit tussen almelo en marienberg

Gewenste Oplossing:

Beter materieel aanschaffen of de treinen dusdanig repareren dat ze minder vaak uitvallen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arriva nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Arriva beoordeeld.

Bericht van

11 jaren geleden - Allereerst onze excuses voor de uitgevallen ritten op de trajecten waar jij gebruik van maakt. Wij doen ons best om het materiaal in orde te hebben en voeren hiervoor een zorgvuldig onderhoudsbeleid. Echter kan er natuurlijk altijd een keer iets onverwacht stuk gaan. Wellicht ben jij nu een aantal keer de dupe geweest van deze onverwachte problemen. Dat is natuurlijk erg vervelend als je ergens op tijd wil komen. Ik hoop daarom ook dat dit niet vaker zal voorkomen. ^MF

Arriva

Heeft op 25 december 2014 om 22:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Gereageerd op de klacht en excuses aangeboden voor de ongemakken. ^MF

ikke34

Heeft op 25 december 2014 om 23:10 geantwoord

Excuses aanbieden en reageren is aardig , echter bied het geen oplossing op het structurele probleem van uitval op het traject almelo- marienberg.
Het was beter geweest nieuwe treinstellen te gebruiken ipv deze van syntus over te kopen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Bedankt voor je reactie en het excuses , dit is aardig en netjes. Dit bied echter geen oplossing voor het probleem;ook het zorgvuldige onderhoudsbeleid niet. Het is jammer dat er geen nieuwe treinen rijden net zoals op het traject emmen zwolle.Het was dan een stuk beter geweest. We zullen het er begrijp ik uit je reactie gewoon mee moeten doen. In elk geval bedankt voor de moeite. groet

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten