Klacht: lijn 5 Tilburg

Keesje45 op 10 januari 2015 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 10 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Ik heb om meer informatie gevraagd. De reden waarom ik dit heb gevraagd is omdat ik geen lijn 5 kan vinden om 23:05 uur. Lijn 1 gaat wel richting Quirijnstok. ^LH

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 10 januari 2015

Op 9 januari 2015 arriveerde een reiziger om 22.45 uur bij de bushalte voor lijn 5 in Tilburg, samen met drie andere passagiers, om de laatste bus van 23.05 uur te nemen. Na het uitblijven van de bus tot 23.35 uur, besloot de reiziger terug te lopen en een taxi te nemen, wat leidde tot extra kosten van 11,75 euro. De reiziger uitte zijn onvrede over de situatie.

Mijn Klacht:

Vrijdag 9 Januari 2015 ben ik met lijn 5 vanuit Quirijnstok naar het centrum van Tilburg gegaan. Om de laatste bus om 23.05 te halen was ik om 22.45 uur aanwezig. (en met mij nog 3 andere passagiers die ik niet kende) Om 23.35 uur was er van lijn 5 nog niets te bekennen. Lopen was voor mij geen optie (bijna 70 jaar) daar ik door een gebied moest dat nogal afgelegen is. Ben daarom terug gelopen en heb een taxi genomen wat me 11,75 kostte. Ik vind dit een schandalige vertoning.

Gewenste Oplossing:

Daar dit voorval een gebrek aan karakter toont zullen verontschuldigingen wel niet gemeend zijn en vergoeding niet in het woordenboekje staan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Goedenavond, Allereerst wil ik u mijn excuses aanbieden. Het is natuurlijk niet de bedoeling dat u een taxi heeft moeten nemen terwijl er een bus had moeten gaan. Ik wil uw klacht graag doorgeven maar het is mij nog niet helemaal duidelijk. Als ik het goed heb begrepen wilde u vanuit het centrum van Tilburg terug naar Quirijnstok met lijn 5 om 23:05 uur? De reden waarom ik u dit vraag is omdat ik geen lijn 5 kan vinden om 23:05 uur. Lijn 1 gaat wel richting Quirijnstok. Graag hoor ik van u of ik het goed begrepen heb. Met vriendelijke groet, ^LH Webcareteam Arriva.

Arriva

Heeft op 10 januari 2015 om 21:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Ik heb om meer informatie gevraagd.
De reden waarom ik dit heb gevraagd is omdat ik geen lijn 5 kan vinden om 23:05 uur.
Lijn 1 gaat wel richting Quirijnstok.

^LH

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten