Klacht: Lang gewacht op lijn 97 Franeker-Leeuwarden

margriet1804 op 20 januari 2013 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 juli 2015
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 20 januari 2013

Een gezin van vier, bestaande uit twee volwassenen en twee kinderen, heeft op 20 januari 2013 lang moeten wachten op lijn 97 van Arriva na een danswedstrijd in Franeker. Na advies van een chauffeuse om een andere bushalte te nemen, bleek er bij deze halte geen informatie te zijn, waardoor ze uiteindelijk bij een andere halte moesten wachten in de kou. Ze ervoeren problemen met de bussen die niet de juiste richting op gingen.

Mijn Klacht:

Zondag 20 Januari 2013,met z,n vieren (twee volwassenen en twee kinderen) naar Franeker voor een danswedstrijd in sportcomplex “de Trije” We nemen lijn 97 en stappen uit op de Hertog van Saxenlaan,op aanraden van een zeer vriendelijke chauffeuse,ze raad ons aan om als we terug gaan de bushalte om de hoek te nemen aangezien er een halte is uitgevallen.Zo gezegd zo gedaan….bij de halte om de hoek staat NIETS aangegeven…..toen maar de halte genomen bij Froonacker (dit stond overigens ook aangegeven op de buitenwerking zijnde bushalte!
Lang gewacht in de ijzige kou….eerste bus (lijn 97) gaat richting Franeker centrum,die moeten we dus niet hebben.Tweede bus (lijn 97) komt vanaf Harlingen en rijd regelrecht door.Terug gelopen naar de Hertog van Saxenlaan wachtend op de bus die vast snel zal komen…dit gebeurt niet ( zouden dan met de bus naar het treinstation gegaan zijn)gebeld met 0900-9292..antwoord telefoniste…de bus komt er binnen enkele minuten aan….Ruim een kwartier later en totaal verkleumd besluiten we terug te lopen naar het sportcomplex.Ik ben er dan al helemaal klaar mee..in de warme ruimte bel ik uiteindelijk maar een taxi naar………..Leeuwarden.we horen ondertussen dat er waarschijnlijk helemaal géén bus richting Leeuwarden zou zijn geweest (mag hopen dat dit niet waar zou zijn geweest)Totaal extra onkosten € 20,00.We maken zelden gebruik van openbaar vervoer,dus dit was daarom ook de eerste en tevens de laatste keer….BEDANKT ARRIVA!!!!

Gewenste Oplossing:

*Taxirit kostte €44,00,aangezien ik anders €24,- had moeten betalen voor de bus,was ik nu dus €20,- Extra kwijt!!!!!!
Oplossing: teruggave € 20,-

* veel betere uitleg over waar de noodbushalte zich bevind,en welke bussen hier op aansluiten,Dit ook vermelden op/bij de noodbushalte

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

10 jaren geleden - Hallo margriet1804, Wij hebben je klacht ontvangen en gelezen. Wij betreuren je ervaring en bieden hiervoor onze excuses aan. Je klacht is in 2013 ingediend. Wij waren destijds nog niet actief op Klacht.nl, daarom heb je geen reactie van ons ontvangen. Aangezien wij ervan uitgaan dat je klacht niet meer actueel is, hebben wij deze gesloten. Mocht je alsnog willen dat je klacht in behandeling wordt genomen dan verzoeken wij je een nieuwe klacht in te dienen. Bedankt voor je begrip. Met vriendelijke groet, ^MF Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten