Klacht: Klacht over trein

wesleyfeitsma1996 op 29 oktober 2015 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 29 oktober 2015
Reactie van het bedrijf:

Excuus aangeboden. Signaal is bekend. Berichten en verzoeken doorgestuurd. ^GB

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 29 oktober 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Overvolle treintoestellen

Gewenste Oplossing:

Als er een extra treintoestel kan komen in de ochtendspits tussen Veendam en Groningen, vooral de trein van 07:16 tot en met 08:18.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

10 jaren geleden - Beste Wesley, excuses voor de volle treinen. Ik snap dat het minder comfortabel reist wanneer de trein vol is. Dit is bekend op dit traject. De berichten hierover heb ik doorgestuurd naar de regio manager met het verzoek hier aandacht aan te besteden. Zo heb ik ook jou verzoek om een extra treinstel doorgestuurd. Ik hoop dat je snel verbetering merkt. Met vriendelijke groet, ^GB Webcareteam Arriva

Arriva

Heeft op 29 oktober 2015 om 14:05 geantwoord

Geboden Oplossing:

Excuus aangeboden. Signaal is bekend. Berichten en verzoeken doorgestuurd. ^GB

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten