Mijn Klacht:
Goedendag,
Mijn dochter heeft op 17 august 2015 per abuis een product online besteld bij arriva. Op het moment dat ze dit wilde gebruiken 21 augustus bleek dat ze een abonnement van Q buz nodig had om naar leeuwarden te reizen . Ik heb direct contact gezocht om het product te annuleren. Helaas krijg je alleen een callcenter aan de lijn en deze verwijzen je naar het online formulier dat je moet invullen. Inhoudelijk konden ze mij hier niet verder mee helpen. Ook kun je niemand spreken om te bespreken wat je verder zou kunnen doen. Ondertussen had mijn dochter toen 10 euro op haar ov kaart gezet en is naar Leeuwarden gereisd. Daar op het station aangekomen is ze in een stadsbus van arriva naar school gestapt. In het online formulier dit ook aangegeven, omdat ik al problemen voorzag. En de 10 euro wel voldoende is voor het ritje in de stadsbus, maar je hebt op geen enkele manier invloed welk product of geld de chipkaart aanspreekt.
Op het formulier staat dat je binnen 2 weken antwoord krijgt, dit is niet gebeurd.
Ik heb weer gebeld met arriva, hier vertelden ze me dat ik van de 290 euro 193,44 terug kon krijgen. Hier kreeg ik daarna ook een mailtje over op 9-9
Ik heb gelijk de vraag gesteld hoe dit bedrag tot stand is gekomen omdat ik best begrijp dat er voor hun kosten aanzitten maar het abonnement niet is gebruikt en 100 euro erge hoge vermindering is van de aankoopsom. Maar ook nu geen antwoorden, ik kon weer een formulier online invullen, dit gedaan. Heb hier geen antwoord opgekregen. Heb telefonisch contact gezocht, maar kreeg weer geen antwoord op mijn vragen, kon ook niemand te spreken krijgen die dit wel kon. Er zou contact met me opgenomen worden. Dit is wederom niet gedaan. Heb vandaag weer contact gezocht, dit na hele verhaal weer te hebben verteld en hele poos aan de lijn te hebben gewacht. Bleek dat er bijna 100 euro in mindering is gebracht omdat het product wel geactiveerd was,21 aug. Verder kon ze me er ook niks over vertellen. Aangegeven dat ik het een kwalijke zaak vind, erg klantonvriendelijk. En ik mijn twijfels heb of de zaak wel goed bekeken is. Ook omdat ik dit van te voren al heb aangegeven, maar geen invloed heb op wat die kaart doet. Ik hem zelf niet kon blokkeren en zij dit pas 9-9 hebben gedaan. Omdat alles via het formulier moet. Ook gezegd dat ik het niet eens ben met hun besluit en Het hele geval ook nog zal voorleggen bij het OV loket.Mij is beloofd dat ze hier nog een reactie op zullen geven.
Wat mij nog het meeste raakt is dat je inhoudelijk hier met niemand van arriva over kunt spreken, alles gaat via het online formulier en vervolgens moet je elke keer achter je antwoorden aan bellen. Heb wel een paar algemene mails ontvangen,Maar inhoudelijk is er nooit gereageerd. Verder heb je als consument geen enkele invloed op ov chip kaart, welk product hij aanspreekt, ook kun je zelf geen producten blokkeren. Wat ons dus 100 euro heeft gekost.
Heel graag zou ik willen dat jullie hier ook even naar kijken.
Hoor graag spoedig van u.
Met vriendelijke groet,
Gerry Branderhorst
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden met een excuus omdat er steeds niet inhoudelijk werd gereageerd op mijn mails en telefonisch contact.
Ik nog een passend gedeelte terug ontvang van de aankoopsom.

