Klacht: Chauffeur houdt deuren dicht op station tilburg

Nico U. op 16 januari 2016 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 januari 2016
Reactie van het bedrijf:

Excuses aangeboden en klacht doorgegeven aan de manager van de desbetreffende regio zodat het voorval met de chauffeur besproken kan worden. Tevens zal er uitgezocht worden waarom de bus niet is geweest. ^LH

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 16 januari 2016

Een passagier meldt dat de chauffeur van lijn 11 op station Tilburg de deuren van de bus om 18:46 uur gesloten hield, ondanks verzoeken van passagiers om deze te openen. De chauffeur negeerde de opmerkingen en vertrok zonder hen toe te laten. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Bij aankomst op station Tilburg houdt de chauffeur van lijn 11, de deuren van zijn bus vertrektijd 18:46hr, dicht. Zelfs als passagiers in de bus er iets van zeggen, kijkt de chauffeur weg en rijdt uiteindelijk om mij heeft heen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer een chauffeur gewoon zijn passagiers meeneemt in plaats van ze negeert.

Bericht van

10 jaren geleden - Hallo Nico, Wat een merkwaardig verhaal. Ik wil hier graag melding van maken bij de teammanager in de regio zodat dit intern besproken wordt. Vond dit voorval gisteravond plaats? Met vriendelijke groet, ^DK Webcareteam Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Dag mensen van het Webcareteam Arriva Het voorval vond op Donderdagavond 14 januari 2016 plaats op station Tilburg. Een dame van ca 55-60jr die pal achter de buschauffeur zat, zei er iets van. Dan kon ik door de ramen goed zien. De chauffeur regeerde me volkomen. Alsof er niemand was. Keek alleen nors voor zich uit. Helaas was dat niet het eerste voorval. Want op dezelfde ochtend kwam lijn 132 om 06:24hr niet opdagen op de halte Venneweg in Goirle. Daar heb ik nog geen melding van gemaakt overigens. Omdat iemand anders daar ook al aan het wachten was toen ik aankwam om 06:19hr, was ik er zeker van dat de bus niet al te vroeg gekomen is. Om 06:38hr ben ik maar weer weggegaan. De bus is nooit op komen dagen en ik moest ander vervoer zoeken. Als dat het enige voorval was geweest, had ik het er bij gelaten, Maar dan ’s avonds een chauffeur die je volkomen negeert…. Mijn avond werd er behoorlijk door bedorven. Met vriendelijke groet, Nico Uitenbroek

Bericht van

10 jaren geleden - Beste Nico, Allereerst bedankt voor je toelichting. Niet leuk om te lezen dat de chauffeur je heeft genegeerd. Dat is zeker niet de bedoeling. Daarnaast geef ik ook meteen je klacht door over lijn 132. De bus hoort gewoon op tijd langs de halte te rijden. Ik heb je klacht intern doorgegeven aan de manager van de desbetreffende regio. Hij zal het voorval van donderdagavond met de desbetreffende chauffeur bespreken en uitzoeken waarom lijn 132 niet bij de halte is geweest. Excuses voor het ervaren ongemak van donderdagavond en dat de bus niet bij de halte is geweest. Met vriendelijke groet, ^LH Arriva Webcareteam

Arriva

Heeft op 16 januari 2016 om 22:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Excuses aangeboden en klacht doorgegeven aan de manager van de desbetreffende regio zodat het voorval met de chauffeur besproken kan worden. Tevens zal er uitgezocht worden waarom de bus niet is geweest.

^LH

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten