Mijn Klacht:
Na lang wachten in de kou op zaterdag 12 november bij halte Rijksweg Alblasserdam, kwam eindelijk mijn bus. Lijn 90. vertrek om 18.42.
Blijkt de bus kapot te zijn of zoiets. De buschauffeur ging midden op de drukke weg voor de brug zijn bus omkeren. Vervolgens gaat hij met een noodvaart aan het rijden en roept nog even door de bus dat we ergens een andere bus gaan ophalen!
Hij rijd zo hard dat ik me afvraag of dat wel goed zal gaan.
Geen idee waar ik uiteindelijk ben, maar ik moet uit de bus en loop met de chauffeur tussen allerlei bussen door en vervolgens kiest hij er een uit waar we dan weer moeten instappen. Na enige tijd gaan we rijden.
Zijn snelheid is ongekend!
Ik voel me alles behalve veilig in de bus.
De oorspronkelijke route wordt weer gereden zie ik ineens wanneer we weer bij bushalte Rijksweg in Alblasserdam langsrijden. De snelheid van de bus is niet normaal meer zo hard rijd hij.
Ik was blij dat ik de bus uit kon. Helaas kwam ik er wel achter dat er dus van alles is fout gegaan met in en uit checken.
Wat een drama deze bus rit. Ik ben zeer teleur gesteld in mijn reizen met arriva. Eerder in de week gebeurde het ook al dat ik bij de zelfde opstaphalte stond en de bus gewoon helemaal niet kwam. Uiteindelijk heb ik toen ‘savonds een extra half uur bij de bushalte gestaan.
Ik kan u vertellen dat ik hier niet blij mee was. Ik kwam uit mijn werk en wilde naar huis!
Gewenste Oplossing:
Betrouwbare dienstregeling en veilig vervoer. Ook mijn teveel betaalde reisgeld terug

