Klacht: Bus komt niet opdagen

Melvinpot op 17 december 2014 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 21 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Excuses gemaakt en link naar restitutieformulier gegeven, vervolgens klacht dat reactie BO uitbleef. Uitgelegd dat BO 15 werkdagen de tijd heeft om te reageren.

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 17 december 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na 3 kwartier op de bus 165 van alphen naar Zoetermeer bij halte Molenvliet gewacht te hebben, maar eens met klantenservice gebeld die doodleuk meld dat de bus haltes heeft overgeslagen in verband met een probleem. Nu dus een uur wachten op de volgende zonder enige compensatie of iets, graag een oplossing hierdoor afspraken gemist

Gewenste Oplossing:

Zodra er een compensatie komt

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Arriva

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Arriva nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van

11 jaren geleden - Bedankt voor uw bericht. Het is heel rot als de bus niet op komt dagen. Ik kan me voorstellen dat u het niet klantvriendelijk vindt als u de klantenservice belt, en u krijgt het bericht dat de bus niet meer komt. Mijn excuses voor het ongemak dat u met ons heeft ervaren. Indien vertraging oploopt, kunt u aanspraak maken op restitutie. Dit kunt u aanvragen via onze website: http://www.arriva.nl/klantenservice/geld-terug-bij-vertraging/ Ik hoop u voldoende van dienst te zijn geweest. Met vriendelijke groet, MR, webcareteam

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - Beste ariva, Woensdag gelijk gedaan via jullie link, echter nog steeds geen reactie daar op. Beetje jammer

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

11 jaren geleden - Goedemiddag, Onze klantenservice heeft 15 werkdagen de tijd om uw restitutieaanvraag in behandeling te nemen. Omdat het momenteel erg druk is op backoffice zou het daarom heel goed kunnen kloppen dat u nog geen reactie heeft gehad. Met vriendelijke groet, ^DK, webcareteam

Arriva

Heeft op 21 december 2014 om 18:53 geantwoord

Geboden Oplossing:

Excuses gemaakt en link naar restitutieformulier gegeven, vervolgens klacht dat reactie BO uitbleef. Uitgelegd dat BO 15 werkdagen de tijd heeft om te reageren.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten