Klacht: algemene ontevredenheid arriva

gewoon ik op 21 januari 2013 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 16 juli 2015
Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 21 januari 2013

Een gebruiker uit Lekkerkerk uit zijn onvrede over Arriva, met name over de nieuwe bussen en de werking van de chipautomaten. Ondanks dat hij een studenten OV heeft en geen last heeft van prijsverhogingen, ervaart hij beperkte reisopties naar Gouda, wat zijn reiservaring negatief beïnvloedt.

Mijn Klacht:

Ik ben in het algemeen ontevreden over arriva!
Het begon al met de eerste busrit met de nieuwe bussen toen de chipautomaten niet normaal werkte en die rare stem die bushaltes omriep bijna mijn trommelvliezen opblies. -oke best elk begin is moeielijk, maar helaas werd het er niet beter op-
ik heb een studenten ov dus gelukkig ben ik 1 van de geluksvogels die geen last heeft van de ontbrekende abbonnementen en/of belachelijk verhoogde prijzen.

Verder ben ik helaas iemand die in Lekkerkerk woont (wat best leuk is hoor, klein dorpje) maar arriva heeft het goed kunnen presteren om mijn reisopties tot MINIMAAL te beperken. Ik zit ik gouda op school en kon voorheen bij connexxion ( die ik steeds meer mis :'( ) gewoon een rechtsreekse bus nemen naar gouda en een bus waarbij ik moest overstappen. dus elk half uur een reismogelijkheid. (klinkt toch gewoon goed??) NEEEE dacht arriva we gaan lekker lijn 193 de rechtstreekse lijk weg laten vallen. Waardoor ik , en nog veel meer lekkerkerks, maar 1 keer in het uur een reismogelijheid heb naar school evenals naar huis.
voorbeeldje: als ik 2 uur uit ben mis ik de bus, mis ik me overstap. lekker wachten met dit heerlijke weer, 10 voor 4 thuis…..

Oke en dan het weer. Jaa want het sneeuwt en ondanks dat arriva super actief is op social media en internet is het schijnbaar heel lastig om aan te geven dat er bussen uitvallen. En als je dan de klantenservice belt word er gezegt: ja er is een mogelijke vertraging kan tot 30 minuten duren, ook kan het dat de rit uitvalt. Oke daar betaal ik dan 0,10 cent per minuut voor….

Nu komt nog een klein stukje van wat ik wel goed vind: Wifi, realtime overstap informatie in de bus ( is handig want dat kan ik zien hoelang ik op mijn overstap met wachten).

Gewenste Oplossing:

Mijn oplossing: lijn 193 gouda- capelsebrug terughalen.
lijn 194 bergambacht- capelsebrug vaker in het uur laten rijden.
Het aangeven als de ritten uitvallen.
Goedkoper worden.
algemene en gemeende excuses aanbieden voor het ongemak en iedereen een weekend gratis laten reizen ( of elke gedupeerde een mogelijkheid geven om een gratis taart naar keuze uit te zoeken)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van

10 jaren geleden - Hallo gewoon ik, Wij hebben je klacht ontvangen en gelezen. Wij betreuren je ervaring en bieden hiervoor onze excuses aan. Je klacht is in 2013 ingediend. Wij waren destijds nog niet actief op Klacht.nl, daarom heb je geen reactie van ons ontvangen. Aangezien wij ervan uitgaan dat je klacht niet meer actueel is, hebben wij deze gesloten. Mocht je alsnog willen dat je klacht in behandeling wordt genomen dan verzoeken wij je een nieuwe klacht in te dienen. Bedankt voor je begrip. Met vriendelijke groet, ^MF Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Source: Europese passagiersrechten