Klacht: Koffer 3 dagen vermist door ArkeFly, Arke reizen daardoor helft van vakantie geen vakantie genoten.

Erik Zilverberg op 16 september 2012 over Arkefly in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 november 2012
Bedrijf Arkefly
Categorie Vliegmaatschappij
Status Opgelost
Datum 16 september 2012

Een reiziger heeft een klacht ingediend tegen Arkefly omdat zijn koffer drie dagen vermist was na een vlucht naar Rhodos op 24 juli 2012. Door het ontbreken van de koffer kon hij gedurende de helft van zijn vakantie niet genieten van zijn verblijf, wat leidde tot stress en frustratie. De koffer werd uiteindelijk op vrijdagochtend terugbezorgd, maar de reiziger voelde zich gedurende die periode beperkt in zijn activiteiten.

Mijn Klacht:

Op dindsdagavond 24-07-2012 zijn wij met Arkefly (vluchtnummer OR223) naar Rhodos vertrokken. Na een vertraging van een paar uur bleek bij aankomst op Rhodos de koffer van mij niet te zijn aangekomen. Deze kreeg ik vrijdagochtend omdat hij in Amsterdam was blijven staan. Ik heb de koffer bij het inchecken bij Arkefly, in goed vertrouwen afgegeven maar is dus niet meegekomen in het vliegtuig. Hierdoor heb ik tot vrijdag geen vakantie kunnen vieren en alleen maar stress gehad of ik mijn koffer weer zou krijgen of niet. Ik bijna niks doen omdat al mijn spullen in mijn reiskoffer zaten en steeds werd ik daar weer aan herinnerd. Ik heb zelf gebeld naar de hostess van Arke reizen en deze hostess zouden het voor mij in de gaten houden als mijn koffer ergens was opgedoken dan zou ik het horen van hun. Deze hostess van Arke- reizen hebben helemaal niks gedaan en ik moest zelf achter de koffers aan bellen naar het vliegveld in Rhodos. Ik heb de hostess er helemaal niet meer over gehoord en toen ik werd opgehaald voor vertrek heeft ze het er helemaal niet over gehad en deed ze net of er niks gebeurd was. Vreselijk slechte hostess. Deze dames van Arke- reizen zijn er in ieder geval niet om je een onbezorgde vakantie te geven.

Gewenste Oplossing:

Een bedrag van €1000,00 terug gestort krijgen op de mijn rekening omdat ik de eerste helft van mijn vakantie geen vakantie heb genoten doordat mijn koffer vermist was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arkefly in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arkefly een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Arkefly beoordeeld.

Reactie van de melder van de klacht

13 jaren geleden - Arkefly geeft de melding dat deze klacht is opgelost maar dit is niet waar! Ik heb op deze (nieuwe) klacht geen enkele reactie ontvangen van ArkeFly / Arkereizen. Dus dit is zeer zeker een voorbeeld hoe slecht ArkeFly met klanten omgaat en het ze dus niks kan schelen wat voor schade de klant geleden heeft. ArkeFly is weet niet wat klantenservice is en laat de klanten stikken. Zeer en zeer ontevreden over ArkeFly. “zeer ontevreden over ArkeFly en Arkereizen’

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM