Mijn Klacht:
Arkefly heeft mij gisteravond rond 22:30 uur gebeld maar ik sliep. Er is geen berichit ingesproken door de medewerker. Hierna hebben zij de thuisblijver, dhr Rigot gebeld. Die verwees Arke naar mijn mobiele nummer. Mobiele nummer. Ik sliep en ik heb de telefoon niet over horen gaan. Vanochtend belde ik met het 0900 nummer iets over 09:00 uur met de vraag wat er aan de hand is? Wendy van het callcenter verzekerde mij dat er niets fout was met de boeking en ook geen vertragingen waren. Wendy zou dit voor bij een andere afdeling voor mij gaan uitzoeken. Wendy belde mij terug op mijn mobiele telefoon vanaf een 030 nummer, 6922454. Wederom verzekerde ze mij dat er helemaal niets aan de hand was. Eenmaal op Schiphol aangekomen kon ik niet inchecken bij uw Star Class balie. Normaal gesproken wel werd mij verteld maar vandaag moest ik aansluiten. Ik vroeg waarom en toen pas kreeg ik te horen dat de B 787 Dreamliner vandaag niet vloog. Geen Star Class maar wel een premium economy aan boord de B 767. Ik ging hier niet mee akkoord en eiste mijn geld terug. Volgens de medewerker van de afdeling klantenservice, kan dit pas aan het einde van deze week ivm hun jaarafrekening? Vaag maar ik heb hierna een bevestiging per mail van Arkefly ontvangen dat ik mijn geld aan het einde van de week terugkrijg. Ik wil niet zo lang wachten op mijn eigen geld!
De luchtvaartmaatschappij verzuimt passagiers op een eerlijke manier over het defecte toestel, de Boeing Dreamliner 787 in te lichten. Het toestel is sinds vorige week woensdag defect. Wees eerlijk en ga niet door met de verkoop het Star Class product wanneer u dit niet kunt aanbieden aan passagiers.
Gewenste Oplossing:
Ik wil graag kosteloos worden omgeboekt door Arkefly naar een Business class ticket met de KLM of met Delta Airlines naar Curacao en de extra kosten voor mijn verblijf hier in Nederland.

