Klacht: Na 5,5 week met veel beloftes nog steeds geen bed geleverd gekregen

Djaira op 28 juni 2020 over Ap-Onderdelen in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Auto Onderdelen
Status Open
Datum 28 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds 22 mei 2020 bezig om het bed van mijn kleindochtee bezorgd te krijgen! Eerste na 1p dagen geven zeaan dat de roze variant niet meer leverbaar is, dus akkoord met de witte en die zou dezelfde week geleverd worden! Ze beloven van alles en élke keer zeggen ze begin volgende week, maar helaas nog steeds geen bed, maar ook reageren ze niet meer op de mails?!

Gewenste Oplossing:

Zodra het bed afgeleverd is en anders het geldi is teruggestort!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ap-Onderdelen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ap-Onderdelen nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Ap-Onderdelen

5 jaren geleden - Hallo, Wat is uw ordernummer? Kunnen we er even naar kijken voor u zodat het alsnog naar wens opgelost kan worden. Met vriendelijke groet, Sales team

Alle klachten die gemeld zijn door Djaira
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM