Mijn Klacht:
Door de corone hebben we 3 maanden voor niets betaald voor de club vervelend dat het gebeurt is maar voor ons ook vervelend.
Een paar mails gekregen waar instond dat we vouchers kregen voor het niet kunnen sporten.
Ik was met de vouchers niet eens en heb aan gegeven om mensen te houden er nog een andere optie was wat niet veel geld hoeft te kosten.
Omdat ik via benvitaal betaal krijg ik geen compensatie van de club en benvitaal zou weer contact op nemen met de club hoe ze dit op gaan lossen niets meer gehoord.
Hoe dan ook krijgt de club toch betaald van mij al is het via benvitaal en daarom vind ik het schandalig dat de club eigenaar niets wil doen voor mij.
Wel geld incasseren maar er niets voor terug krijgen mooi is dat.
Gewenste Oplossing:
Niets kan dit meer goed maken ze worden er maar gelukkig mee als ik moet gaan bedelen hoeft het niet meer als de mensen dit lezen kunnen ze er zelf wat mee doen.


